Mladá brunetka sa pokúsila urobiť niečo pre človeka zrady

Mladý muž, ktorý chodil s mladou brunetou už dlhší čas, si uvedomil podrobnosti svojho života, ktoré vedie, keď je mladý muž preč. A nie je kam ísť, pretože ten chlap ospravedlnil všetko, video, fotografie, všetky dôkazy, ktoré ukázal svojej priateľke. Samozrejme, priznala svoju vinu a začala sa ospravedlňovať, presvedčila chlapca, aby zostal, ale existoval len jeden spôsob - dobehnúť mladého muža pri dverách a vyliezť do jeho nohavíc, dať fajčiť a byť v prdeli v obrovskej posteli. To jednoducho nepomôže, ten chlap využil iba naivitu mladého dievčaťa a to je všetko.
Komentár
Komentáre (2)
zapáchajúci Hromnice
zapáchajúci Hromnice
Odpustil by som za zradu, hoci vie peklo, možno som niekoho veľmi miloval. Dievča sa dobre darilo, ospravedlňovalo sa tak ospravedlňovalo. je škoda, že chlapík ani neodtrhol ženu z konečníka, takže sa ukázalo, že je všetko zaujímavé a vzrušujúce.
traktor
traktor
Čo si však myslela, keď podviedla, vpredu, ale suka je špinavá, môže len nohy od seba oddialiť a nahradiť diery. Samozrejme by som zasadil aj tento, ale rád by som, všetko by som šukal. Ja by som našiel normálne dievča a oženil sa s ňou, a to okamžite hodilo fenu.