Šíril peknú brunetka v okuliaroch pre sex

Mladá pekná brunetka v okuliaroch prišla na chlapa, aby s ním doučovala, musí byť pripravený na prijatie na prestížnu univerzitu. Ten chlap si však rýchlo uvedomil, že za triedy platí veľa peňazí za kurzy, takže môže a dokonca má právo ovládnuť svojho učiteľa. Navyše myšlienka hry na roly študenta a učiteľa je už dlho v jeho hlave a nakoniec sa rozhodol ju implementovať. Napriek dlhoročnému odporu učiteľka súhlasila so sexom so svojím študentom, pretože nikto nechce prísť o prácu. A tu je tiež malý výboj vo forme sexu.
Komentár
Komentáre (2)
Olezhka
Olezhka
Simpotnaya priateľka s okuliarmi. Vyzerá to veľkolepo v nohaviciach. To by som neodmietol dať na svoj veľký a tučný. Dokonca som závidieť chlapa s takým kuriatkom. Naozaj šťastie. Dievčatko vyzerá dobre v sexe. Zaujímalo by ma, koľko už skočí na vtáky k mužom, že vie, ako to šukat. Som ženatý už niekoľko rokov a moja manželka a ja robíme niečo oveľa zdržanlivejšie. Alebo je to jej skutočný talent)) Ľudia, odporúčam na prezeranie!
Pepa
Pepa
Zatiaľ som nevidel takéto mladé učenia, preskúmal som všetky druhy tejto šťavy. Premyslený muž urobil správnu vec tým, že vytiahol tohto miláčika na péro, inak jej dal iba peniaze na hodiny. Bábka zrejme prekročila cenu za lekciu, takže som musel prevziať silnejšiu dôstojnosť. Myslím si, že si túto lekciu určite bude pamätať na dlhú dobu. Takýto učiteľ by mi spadol do rúk, bez premýšľania by som jej tvrdo zlomil. Je vidieť, že si zaslúži bezprecedentný hardcore. Horľavý oheň! Porno hore!