Vzrušil svoju ženu v taxíku a mal mladú krásu doma

Po návrate na večierok, kde všetci pili príliš veľa, manžel, ktorý nevykázal žiadnu pozornosť svojej mladej manželke, už dávno začal obťažovať a vzrušovať svoju kráľovnú veľkými prsiami. A doma ho čakalo veľké prekvapenie - malé dieťa sa rozhodlo pripomenúť svojmu mladému mužovi, aký je sex a pár usporiadal skutočné špinavé hry v rôznych častiach domu. Očividne nemali taký sex dlho a ani to tak nebolo.
Komentár
Komentáre (3)
Timur č. 1
Timur č. 1
muž mal šťastie s takou prsatou ženou, čiernovláska je nielen príjemná, ale aj cítiť. Vidím, že pili niečo alkoholické s vzrušujúcimi tabletkami, vyzeralo to, že žena začala cicať priamo v aute a potom masturbovala so svojimi desiatkami v pohode))))
Serž
Serž
Zdá sa mi, že s takou emancipovanou manželkou si môžete usporiadať verejné orgány, pretože tak ľahko a bez váhania nasáva skrutku v aute. Aj keď musím priznať, že mačiatko je úplne na hovno! Tiež by mi nevadilo hádzať taký tesák. Vyzerá to ako typický nymfoman. Tu je niečo v tom, čo upadá do duše. Rád by som tiež zahreje svojho hada v takejto žene a očistím nielen svoju kundu, ale aj svojho análneho. Mimochodom, pohodlné stránky, sledovanie sexu bez registrácie je potešením!
Bibigon
Bibigon
Takáto pekná, mäkká, v zime vždy taká chladná, teplá, v lete vytvára značný tieň. Babe sa tak v prdeli, že začala cicať a masturbovať priamo v aute. Akonáhle liberáli vstúpili do domu, okamžite začali šukat. Známa sexuálna herečka, miluje šukanie ako ja.