Starý dedko potrestal mladú vnučku svojej vnučky

Dedko prišiel navštíviť svoju malú vnučku, keď s ňou bola len mladá opatrovateľka. Problém je však - muž si všimol obrovskú gumovú hračku v tvare člena, ktorého hrou bola mladá blondínka. Samozrejme, príbuznému sa to veľmi nepáčilo, je dobré, že mladé dievča našlo spôsob, ako rokovať s odporným dedkom, ktorý sa ukázal byť skúseným sexuálnym partnerom a za mlčanie mal mladú kundu.
Komentár
Komentáre (2)
Lenusya
Lenusya
Starý muž mal, samozrejme, šťastie a opatrovateľka suka je stále rovnaká, prišla do práce a raz masturbovala mačička. Dedko je určite v pohode, tak pekne olízol mladú dieru a potom túto krásu úplne zasadil. Je to škoda, že pár sa kurva už dlho nedozvedel, dobre urobená fena, prehltla spermie.
rex
rex
Ó, to, čo chúlostivé opatrovateľky už odišli. Ako môžu zostať doma. Ale sú tu nejaké plusy. Ak spálite dievča pre obscénnu záležitosť, môžete ľahko vyjednávať o sexu zadarmo. Sledoval som toto porno online a uvedomil som si, že môj starý otec konal múdro. Kto by odmietol zasadiť také kuriatko do samotných vajíčok a fena sama sa dlho nerozbila. Aký starý muž len roztrhol svoju ženu? Potom bola veľká šanca napariť člena v mladej mačičke! Každý z nás by to urobil))